KONST / Litografier / Färglitografi 5506554
*
nr 550 6554
Färglitografi
Signerad Lena A Linderholm, 151/225, abstrakt stilleben, 54x70
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
650 kr
Sista tid för bud online:
måndag 3 november 2008
kl 16:09:56
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
28/10 09:55:45
1
350 kr
28/10 17:01:56
2
350 kr
1/11 20:19:16
3
400 kr
1/11 21:13:20
4
450 kr
3/11 13:59:22
5
600 kr
3/11 15:37:10
6
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: abstrakt stilleben färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:31
-
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:58
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:58
-
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:09
*
Färglitografi
nr 550 6554
Färglitografi
Signerad Lena A Linderholm, 151/225, abstrakt stilleben, 54x70
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 650 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 3 november 2008 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
28/10 09:55:45 | 1 | 350 kr |
28/10 17:01:56 | 2 | 350 kr |
1/11 20:19:16 | 3 | 400 kr |
1/11 21:13:20 | 4 | 450 kr |
3/11 13:59:22 | 5 | 600 kr |
3/11 15:37:10 | 6 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: abstrakt stilleben färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:31 -
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:58 -
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:58 -
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:09